Kolekcja Smaków

Kolekcja Smaków

ABC Kuchni - Kolekcja SmakówPrzedstawiamy Kolekcję Smaków - nową propozycję w naszej ofercie, którą kierujemy w szczególności do osób ceniących w sztuce kulinarnej pomysłowość, niebanalne połączenia i wyjątkowe smaki.

Kolekcja Smaków to zestaw wyrobów własnych, w skład którego wchodzą: parfait z łososia, pasztet z soczewicy, pasztet z wątróbek drobiowych oraz konfitura z czerwonej cebuli* z winem i miodem.

Niepowtarzalna harmonia smaków, unikatowość składników, na bazie których przygotowano produkty, ich ekologiczny charakter (wyłącznie naturalne składniki, produkty nie zawierają konserwantów) sprawiają, że produkty te spotykają się z ogromnym zainteresowaniem podczas organizowanych od stycznia przez ABC Kuchni i restaurację 3kolory licznych degustacji. Zapraszamy do świata Kolekcji Smaków!

Gdzie kupić?
Kolekcję Smaków można nabyć w dziale handlowym i restauracji ABC Kuchni, a także w restauracji 3kolory. Istnieje także możliwość zamówienia zestawów upominkowych, które uzupełniają wytrawne wina wyselekcjonowane specjalnie dla Państwa.
Szczegóły pod nr tel. 61 665 89 94

*Czerwona cebula pochodzi z ekologicznej produkcji Folwarku Wąsowo.

 

 

Do pobrania

Kolekcja Smaków - ulotka informacyjna pobierz