Restauracja

Restauracja

Nasze restauracje są wizytówką firmy. Piękny taras nad Jeziorem Maltańskim, lody własnej produkcji, przytulne, kameralne wnętrze w Suchym Lesie to tylko dodatek do wspaniałych specjałów. Warto zaznaczyć, że wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia, co gwarantuje ich świeżość i najwyższą jakość. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyty w restauracjach 3kolory były dla naszych Gości miłym, na długo pozostającym w pamięci wydarzeniem. 

Sercem i duszą restauracji jest kuchnia. To tu realizują się nasze najlepsze pomysły. Potrawy nabierają swoich smaków i zapachów. Zwyczajne składniki - warzywa, mięsa, przyprawy - w kuchni nabierają cech dzieła sztuki. Wszystkie potrawy tworzymy z sercem, myśląc o naszych Gościach. Nasi szefowie kuchni doskonale rozumieją, że zaspokojenie gustów i smaku Gości jest w ich pracy najważniejsze. Wykorzystują swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, by tworzyć unikalne, autorskie potrawy, łączące w sobie piękno smaku, piękno wizualne i zniewalający zapach.

Zawsze służymy radą i gwarantujemy fachową i kulturalną obsługę. Swoich Gości obdarzamy ogromnym szacunkiem i troską o to, by opuścili nasz lokal zadowoleni i chętni na kolejne odwiedziny. 

Nasze restauracje:

3kolory Lunch & Cafe

ul. Obornicka 55a, Suchy Las

tel. 602 125 033

facebook.com/3kolorysuchylas

3kolory Cafe, Grill & Restaurant

ul. Wiankowa 3, nad jeziorem Malta (przy wieży sędziowskiej), Poznań

tel. 501 402 827

facebook.com/3kolorymalta 

Po wszelkie informacje i aktualności zapraszamy na profile FB oraz na stronę www.3-kolory.pl

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Poznania i okolic.